Microblog (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: content
vi: nội dung

en: Replies
vi: Phản hồi

en: view
vi: xem

en: RSS - blogs
vi: RSS - blog

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: @type: updated %title.
vi: @type: đã cập nhật %title.

en: @type: added %title.
vi: @type: đã thêm %title.

en: @type %title has been created.
vi: @type %title đã được tạo.

en: @type %title has been updated.
vi: @type %title đã được cập nhật.

en: The post could not be saved.
vi: Không thể lưu bài viết.
