Microblog (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: content
af: inhoud

en: Replies
af: Antwoorde

en: view
af: bekyk

en: Please wait...
af: Wag asseblief...

en: @type %title has been created.
af: @type %title is geskep.
