Microblog (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Please wait...
bn: অনুগ্রহ করে অপেক্ষা করুন...

en: @type %title has been updated.
bn: %title (@type) হালনাগাদ করা হয়েছে।
