Microblog (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: content
eo: enhavo

en: Replies
eo: Respondoj

en: view
eo: rigardi

en: RSS - blogs
eo: RSS - blogoj

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: @type: updated %title.
eo: @type: ĝisdatigita %title.

en: @type: added %title.
eo: @type: aldonita %title.

en: @type %title has been created.
eo: @type %title estas kreita.

en: @type %title has been updated.
eo: @type %title estas ĝisdatigita.

en: The post could not be saved.
eo: La afiŝo ne povis esti konservita.
