Microblog (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: content
fil: nilalaman

en: Replies
fil: Mga tugon

en: view
fil: tingnan

en: @type %title has been updated.
fil: Ang @type na %title ay nabago.
