Microblog (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: content
gl: contido

en: Replies
gl: Respostas

en: view
gl: vista

en: RSS - blogs
gl: RSS -blogues

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: @type: added %title.
gl: @type: engadido %title.

en: @type %title has been created.
gl: Creouse @type %title.

en: @type %title has been updated.
gl: O contido @type %title foi actualizado.

en: The post could not be saved.
gl: Non se puido gardar o envio.
