Microblog (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: content
km: មាតិកា

en: Replies
km: ឆ្លើយតប

en: view
km: មើល​

en: RSS - blogs
km: RSS - កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: @type: updated %title.
km: @type ៖ បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព %title.

en: @type: added %title.
km: @type ៖ បាន​បន្ថែម %title ។

en: @type %title has been created.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។

en: @type %title has been updated.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: The post could not be saved.
km: ប្រកាស​មិនអាច​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក ។
