Microblog (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: content
lv: saturs

en: Replies
lv: Atbildes

en: view
lv: skatīt

en: RSS - blogs
lv: RSS - blogi

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: @type: added %title.
lv: @type: pievienots(a) %title.

en: @type %title has been created.
lv: Tika izveidots @type %title

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: The post could not be saved.
lv: Ierakstu nevar saglabāt.

en: Followers
lv: Sekotāji
