Microblog (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: content
pl: zawartość

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: view
pl: przeglądaj

en: RSS - blogs
pl: RSS - blogi

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: @type: updated %title.
pl: @type: zaktualizowano %title.

en: @type: added %title.
pl: @type: dodano %title.

en: @type %title has been created.
pl: Wpis %title (@type) został dodany.

en: @type %title has been updated.
pl: Wpis %title (@type) został zaktualizowany.

en: The post could not be saved.
pl: Zachowanie wpisu było niemożliwe.
