Microblog (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Home
pt: Início

en: content
pt: conteúdo

en: Replies
pt: Respostas

en: view
pt: ver

en: Please wait...
pt: Por favor, aguarde...

en: Timeline
pt: Linha do tempo

en: @type: updated %title.
pt: @type: %title atualizado.

en: @type: added %title.
pt: @type: %title adicionado.

en: @type %title has been created.
pt: @type %title foi criado.

en: @type %title has been updated.
pt: @type %title foi atualizado.

en: The post could not be saved.
pt: O post não pôde ser salvo.

en: Followers
pt: Seguidores
