Microblog (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: content
ro: conţinut

en: Replies
ro: Replici

en: view
ro: afișează

en: RSS - blogs
ro: RSS - blog-uri

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: @type: updated %title.
ro: @type: %title actualizat.

en: @type: added %title.
ro: @type: %title adăugat.

en: @type %title has been created.
ro: @type %title a fost creat.

en: @type %title has been updated.
ro: @type %title a fost actualizat.

en: The post could not be saved.
ro: Articolul nu a putut fi salvat.
