Microblog (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Home
ru: Главная

en: content
ru: содержимое

en: Replies
ru: Ответы

en: view
ru: представление

en: RSS - blogs
ru: RSS - блоги

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: Timeline
ru: График времени

en: @type: updated %title.
ru: @type: обновлен материал %title.

en: @type: added %title.
ru: @type: добавлен материал %title.

en: @type %title has been created.
ru: Материал %title типа @type был создан.

en: @type %title has been updated.
ru: Материал %title типа "@type" был обновлён.

en: The post could not be saved.
ru: Не удалось сохранить сообщение.

en: Following
ru: Подписаны

en: Followers
ru: Подписчики

en: Who is following @name
ru: Кто следит за @name

en: Microblog Entry
ru: Запись микроблога

en: What are you doing?
ru: Что вы делаете?

en: View recent microblog entries
ru: Просмотреть последние записи микроблога

en: Public Timeline
ru: Публичная лента
