Microblog (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: content
sq: përmbajtja

en: Replies
sq: Përgjigje

en: view
sq: shfaq

en: RSS - blogs
sq: RSS - ditarë

en: @type: updated %title.
sq: @type: %title u rifreskua.

en: @type: added %title.
sq: @type: u shtua %title.

en: @type %title has been created.
sq: @type %title u krijua.

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.

en: The post could not be saved.
sq: E pamundur ruajtja e shkrimit.
