Microblog (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Home
sv: Hem

en: content
sv: innehåll

en: Replies
sv: Svar

en: view
sv: visa

en: RSS - blogs
sv: RSS - bloggar

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: @type: updated %title.
sv: @type: uppdaterade %title.

en: @type: added %title.
sv: @type: lade till %title.

en: @type %title has been created.
sv: %title (@type) har skapats.

en: @type %title has been updated.
sv: %title (@type) har uppdaterats.

en: The post could not be saved.
sv: Inlägget kunde inte sparas.
