Microblog (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: content
te: విషయం

en: Replies
te: స్పందనలు

en: view
te: వీక్షించు

en: RSS - blogs
te: RSS - బ్లాగులు

en: Please wait...
te: దయచేసి వేచివుండండి...
