Microblog (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: content
th: เนื้อหา

en: Replies
th: ตอบ

en: RSS - blogs
th: RSS - บล็อก

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: @type: updated %title.
th: @type: ปรับปรุง %title.

en: @type: added %title.
th: @type: เพิ่ม %title.

en: @type %title has been created.
th: สร้าง @type %title แล้ว

en: @type %title has been updated.
th: อัพเดต @type %title แล้ว

en: The post could not be saved.
th: ไม่สามารถบันทึกเนื้อหานี้ได้
