Microblog (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: content
ug: مەزمۇن

en: view
ug: كۆرۇش

en: RSS - blogs
ug: RSS - بىلوگ

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: The post could not be saved.
ug: ماقالە ساقلانمىدى.
