Microblog (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: content
ur: متن

en: Replies
ur: جوابات

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: RSS - blogs
ur: آر ایس ایس- بلاگز

en: RSS - !title
ur: آر ایس ایس - !title
