Microblog (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Replies
am: ምላሾች

en: view
am: ትይታ

en: @type %title has been created.
am: @type %title ተፈጥሯል።

en: @type %title has been updated.
am: @type %title ተዘምኗል።
