Microblog (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Replies
az: Cavablar

en: view
az: görünüş

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: @type: added %title.
az: @type: %title əlavə edildi.

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: The post could not be saved.
az: Postu saxlamaq mümkün olmadı.
