Microblog (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Replies
gu: જવાબો

en: view
gu: જુઓ

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...
