Microblog (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: content
hy: պարունակություն

en: Replies
hy: Պատասխաններ

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: @type: updated %title.
hy: @type թարմացված %title:

en: @type: added %title.
hy: @type ավելացված %title:

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: The post could not be saved.
hy: Գրառումը չի կարող հիշվել։
