Microblog (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: content
is: innihald

en: Replies
is: Svör

en: view
is: skoða

en: RSS - blogs
is: RSS - blogg

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: @type %title has been updated.
is: @type %title hefur verið uppfærð.
