Microblog (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: content
lt: turinys

en: Replies
lt: Atsakymai

en: view
lt: peržiūrėti

en: RSS - blogs
lt: RSS - tinklaraščiai

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas
