Microdata (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Login via modal
bo: བརྒྱུད་ལམ་རྣམ་པར་ནང་འཇུག

en: remain here
bo: འདིར་གནས་པ

en: Go to your account
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་ཐོག་ཏུ་སྐྱོད་པ

en: Login Success
bo: ནང་འཇུག་ལེགས་གྲུབ
