Microdata (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Login
it: Accedi

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Fields
it: Campi

en: About
it: Informazioni

en: Properties
it: Proprietà
