Microdata (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Login
lv: Pieslēgties

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Fields
lv: Lauki

en: About
lv: Par

en: Properties
lv: Īpašības
