Microdata (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Login
nl: Inloggen

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Fields
nl: Velden

en: About
nl: Over

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Go to your account
nl: Ga naar uw account
