Microdata (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Login
ja: ログイン

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Fields
ja: フィールド

en: About
ja: アバウト

en: Properties
ja: プロパティー
