Microdata (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Login
sv: Logga in

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Fields
sv: Fält

en: About
sv: Om

en: Properties
sv: Egenskaper

en: remain here
sv: stanna här

en: Go to your account
sv: Gå till ditt konto

en: Login Success
sv: Inloggning lyckades
