Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Fields
be: Палі

en: About
be: Аб
