Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Fields
bs: Polja
