Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Login
de: Anmelden

en: edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Vocabularies
de: Vokabulare

en: Fields
de: Felder

en: About
de: Über

en: Properties
de: Eigenschaften

en: Mappings
de: Zuordnungen

en: Login via modal
de: Anmelden via Modal

en: remain here
de: hier bleiben

en: Go to your account
de: Gehen Sie zu Ihrem Benutzerkonto

en: Login Success
de: Anmeldung durchgeführt
