Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Fields
hu: Mezők

en: About
hu: Leírás

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Mappings
hu: Leképzés

en: Login via modal
hu: Bejelentkezés felugró ablakban

en: remain here
hu: itt maradni

en: Go to your account
hu: Ugrás a saját felhasználói fiókra

en: Login Success
hu: Sikeres bejelentkezés
