Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Fields
hy: Դաշտեր
