Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Login
lt: Prisijungti

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: About
lt: Apie
