Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
