Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Vocabularies
fa: لغتنامه‌ها

en: Fields
fa: میدانها

en: About
fa: درباره

en: Properties
fa: مشخصات
