Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Fields
pt: Campos

en: About
pt: Sobre

en: Properties
pt: Propriedades
