Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: About
ro: Despre

en: Properties
ro: Proprietăți
