Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Fields
sk: Polia

en: About
sk: Informácie o

en: Properties
sk: Vlastnosti
