Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Login
sl: Prijava

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: About
sl: O modulu
