Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: About
th: เกี่ยวกับ
