Microdata (7.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Fields
da: Felter

en: About
da: Om

en: Properties
da: Egenskaber

en: Login via modal
da: Login via modal dialog

en: remain here
da: bliv her

en: Go to your account
da: Gå til din konto

en: Login Success
da: Login succes
