Microdata (7.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Login
el: Είσοδος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Fields
el: Πεδία

en: About
el: Περί
