Microdata (7.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Login
fa: ورود

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Fields
fa: فیلدها

en: About
fa: درباره
