Microdata (7.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Login
fi: Kirjaudu

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Fields
fi: Kentät

en: About
fi: Tietoja

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Mappings
fi: Kytkökset

en: Login via modal
fi: Kirjaudu Modalin kautta

en: remain here
fi: pysy täällä

en: Go to your account
fi: Mene käyttäjätiliisi

en: Login Success
fi: Kirjautuminen onnistui
