Microdata (7.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Login
is: Innskráning

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Fields
is: Svæði

en: About
is: Um
