Microdata (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Login
pl: Zaloguj

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Fields
pl: Pola

en: About
pl: O stronie

en: Properties
pl: Właściwości

en: Login via modal
pl: Logowanie przez pływające okno

en: remain here
pl: zostań tutaj

en: Go to your account
pl: Przejdź do swojego konta

en: Login Success
pl: Zalogowano pomyślnie
