Microdata (7.x-1.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: About
sq: Informacione
